شرکت بهین رشد ساز آرین در جهت تهیه ریز مغذی ها و نهاده های واحدهای دام و طیور از سال 1383 شروع به فعالیت نمود. این شرکت بزرگترین افتخار خود را همراهی با مشتریان جهت دستیابی به حداکثر بهره وری و کسب نتایج اقتصادی مطلوب در فرآیند پرورش و تولید می داند.
 کارشناسان مجرب این شرکت با همراهی مداوم از لحظه آغاز دوره تا انتهای دوره پرورش در فارم جهت تهیه مناسب ترین فرمول دان، انتخاب بهترین افزودنیها (آنزیم، محرک ها و...)، نهاده های اصلی جیره، ارائه خدمات مشاوره در امر مدیریت فارم، بازدید و نظارت فنی فارم در خدمت مشتریان خود می باشند.
ما رسالت خود را بهره گیری از آخرین تحقیقات علمی و ترویج تکنیک های جدید به منظور افزایش بهره وری در واحدهای پرورش می دانیم و در به ثمر رساندن این امر از مجرب ترین کارشناسان طیور استفاده نموده ایم .
افزایش بهره وری، ‌افزایش تولید و ارتقاء سطح علمی و فنی مرغداران و دامداران استان و سراسر ایران از اهداف شرکت برسا می باشد.

محصولات دامی

انواع مکمل خوراک دام و ابزارهای دامداری

 

خوراک دام

مقالات علمی و آموزشی

مقالات علمی و آخرین اطلاعات حوزه دام و طیور

 

مقالات دام و طیور

خدمات دام و طیور

مشاوره، نظارت، خرید، فروش و جیره نویسی

 

جیره نویسی

کشاورز

حس خوب همکاری با شرکت برسا

همکاری با شرکت برسا تجربه ای متفاوت و جالب بود. اولین بار که از طریق اینترنت با این شرکت آشنا شدم به دلیل نداشتن تجربه خرید از شرکتی که با اینترنت اون آشنا می شم کمی سخت بود. اما خرید با قیمت مناسب تر از جاهای دیگه و ارائه مشاوره تلفنی برای من ارزشمند بود. در این مدت تونستم کلی چیزهای مفید یاد بگیرم و با دانش و آگاهی بیشتر تولید مجموعه را افزایش دادم..

جدید ترین مقالات

اولین نفری باشید که مطلع می شود

لطفا نام خود را کامل وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را بصورت صحیح وارد کنید
لطفا شماره موبایل خود را بصورت صحیح وارد کنید

ورود کاربران

با ما در ارتباط باشید

قم - میدان شهرداری به سمت آزادگان- خیابان علوی- جنب مسجد- پلاک111

کدپستی:3718177674

تلفن:  25 - 02536553923

تلفن همراه: 09126515536