تخم مرغ برسا غنی شده با سلنیوم

تخم مرغ غنی شده با سلنیوم برسا:

تخم مرغ یک منبع کامل و با ارزش از پروتئین ها، ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز برای بدن انسان می باشد. در ارزیابی های کیفیت پروتئین مواد غذایی، تخم مرغ به عنوان استاندارد مرجع برای سنجش پروتئین دیگر منابع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد که نشان دهنده این است که این محصول بهترین ماده جهت تامین پروتئین مورد نیاز انسان می باشد.

تخم مرغ منبع باارزشی از ویتامین های خانواده B، و ویتامین A می باشد. همچنین ویتامین های D و E نیز به مقدار کافی جهت برآورده کردن احتیاجات بدن انسان در تخم مرغ وجود دارد. این محصول منبع غنی از ید، فسفر، روی، آهن و … می باشد.
کلسترول موجود در تخم مرغ جهت عملکرد بهینه سلول های بدن ضروری می باشد. مصرف تخم مرغ حتی برای کسانی که کلسترول خون آنها بالا است به مقدار 2 تا 3 عدد در هفته نیز توصیه می شود و نباید مصرف آن قطع شود.

تخم مرغ غنی شده با سلنیوم

شرکت برسا با هدف تولید تخم مرغ سالم و باکیفیت اقدام به تولید تخم مرغ غنی شده با سلنیوم نموده است. این شرکت با استفاده از دانش نوین تغذیه طیور همواره رسالت خود را در تولید محصولاتی با کیفیت و سالم بنا نهاده است. در تمام طول دوره پرورش مرغان تخمگذار، سعی در کمترین استفاده از آنتی بیوتیک ها می شود و بیشترین تلاش جهت استفاده از جایگزین های طبیعی آنتی بیوتیک ها از جمله پروبیوتیک ها و گیاهان دارویی می شود. غنی کردن تخم مرغ با سلنیوم در راستای بهبود وضعیت سلامت جامعه نیز از جمله اهداف این شرکت می باشد.
در مطالعه ایی در آمریکا گزارش گردید میزان مرگ و میر ناشی از سرطان در مناطقی که میزان مصرف سلنیوم بالا است کاهش می یابد. سلنیوم با نقش آنتی اکسیدانی و همچنین افزایش پاسخ ایمنی بدن از ایجاد سرطان جلوگیری می نماید. در پژوهشی که در ایران بر روی میزان سلنیوم در زنان مبتلا به سرطان پستان انجام گرفت گزارش گردید که استفاده از سلنیوم نقش موثری در کاهش میزان ابتلا به سرطان پستان در زنان بالای 48 سال دارد. سلنیوم با شرکت در سنتز هورمون های تولید مثلی قدرت باروری در آقایان را افزایش می دهد. همچنین این ماده در پیشگیری از برخی از بیماری ها مانند آلزایمر، بیماری های قلبی ناشی از انسداد رگهای قلبی و اختلالات تیروئیدی موثر می باشد.

گروه علمی شرکت برسابهین رشد ساز آرین

در صورت هرگونه سوال در زمینه پرورش طیور با ما تماس بگیرید

لینک کانال شرکت برسا: https://telegram.me/bersaqom